BAPAK Ambalajlarının kullanıldığı ürünler;

Kahve çeşitleri, kakao ve ürünleri, dondurma tozları, toz kremalar,toz içecekler,baharat ve baharat karışımları, bakliyatlar, ilaçlar, yarı mamul ilaçlar, vitamin katkı maddeleri, çeşitli toz gıda katkı maddeleri ve karışımları,tüm kurutulmuş gıdalar, unlu mamuller, tohumlar, gübreler, zirai ilaçlar, balık ve balık ürünleri, balık yemleri, mühendislik plastikleri, çok çeşitli toz, tane, payet halindeki kimyasallar, kedi-köpek mamaları, kuş yemleri, dolum sonrası ambalaj içerisinde gaz çıkışı devam eden tüm gıda ve kimyasal ürünlerde kullanılıyor.

Ambalaj çeşitleri;

''Yanlardan körüklü, 10 gr ile 1000 kg arası hacimli torbalar, 

3 tarafı kapalı düz tip ve vakum tipi, 75 mm x 75 mm ila 490 mm x 800 mm arasındaki torbalar,

doypak, zipli, zipsiz 100 mm x 150 mm+60 mm ila 300 mm x 225 mm+100 mm arasında torba 

Ayrıca; uzun yıllar boyunca ,talepler doğrultusunda oluşan ve standart kullanım haline gelen çeşitli renklerde, film yapılarında ve formlardaki, tek yön valfli, valfsiz, zipli, zipsiz 300 adet ambalaj çeşidi depolarımızdaki stoklarımızda sürekli olarak bulunmaktadır.

Bugün için, 23 adet renk seçeneği mevcut olup, renk sayısı ve ürün çeşidi sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu sayede, müşteriler, minimum 1 koli bazında istedikleri ambalajı hemen temin edebilmektedir.

Bapak Ambalajın yarattığı bu imkan ile, piyasada ambalaj çeşitliliği ve dolayısı ile seçeneği oluştuğundan, nihai tüketicinin sayısı artmakta olup, müşterilerimiz, kolayca daha fazla tüketiciye ulaşma imkanı bulabilmektedir.

Bapak ambalaj, sürekli yenilikler ve ilklerin ülkemize kazandırılması konusunda ar-ge çalışmaları yapmaktadır. Bu sayede, hem bariyer ambalajlar hem de makinalar konusunda ilkleri müşterilerine sunmaktan gurur duyuyor.

Son olarak geliştirdiğimiz,masa üstü dikey vakum makinası sayesinde,küçük ve büyük çaplı işletmelerde, bir çok gıda ürünü(tahıllar, baklagiller, kahve çeşitleri, baharatlar, yarı mamul ilaçlar, katkı maddeleri vb bir çok çeşit ürün) "brick" olarak tabir edilen dikdörgen prizma ve veya kübik şekilde vakumlama yapabilme mümkün olmaktadır.

Bununla birlikte, manuel ve yarı otomatik akıllı yapıştırma makinaları sayesinde, 480 mm genişliğe kadar bariyer yapılı aluminyum folyo katmanlı tüm ambalajların %100 sağlıklı ve sızdırmaz yapışma yapılabilmek mümkün olmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, daha geniş-uzun çeneli yapıştırma makinaları da sunabiliyoruz.

Bapak ambalaj, sahip olduğu bilgi birikimi ile müşterilerine fikir ve çözüm ortağı olup, geliştirdiği ambalaj yapıları ve makinalar sayesinde,müşterilerinin ürün kayıpları yaşamamasını sağlayarak, onların öz güvenini kazanmıştır.